Naše čerpací stanice
v Horní Vltavici


Špičková kvalita za přijatelnou cenu !
To jsou produkty které Vám i prostřednictvím
těchto stránek nabízíme.

 

Společnost ČMO - Českomoravská olejářská, k.s. pro Vás otevřela novou čerpací stanici v Horní Vltavici na silnici 1/4 ("Pod kubovkou" od Strážného). Svojí velikostí nepatří mezi velké čerpací stanice nadnárodních ropných společností, ale přesto jsme schopni Vám ve skromnějších podmínkách nabídnout široký sortiment zboží od maziv a auto příslušenství až po vždy čerstvé občerstvení. Provozní doba naší stanice je NONSTOP.

Naprosto nedílnou součástí naší čerpací stanice jsou kvalitní plně aditivované pohonné hmoty, které si naše firma sama dováží převážně z rafinérie Hartmannsdorf v SRN. Tyto uspokojí i naše nejnáročnější zákazníky. Krédem naší společnosti je špičková kvalita za přijatelnou cenu.

Mimo těchto služeb jsme pro Vás připravili systém Slevových karet ČMO. Získání této Slevové karty Vám bude stálou garancí nižší nákupní ceny produktů i ostatního sortimentu v distribuci naší čerpací stanice. Získání této Slevové karty je velice jednoduché. Stačí u obsluhy čerpací stanice v Horní Vltavici požádat o její vydání k čemuž postačí pouze sdělit obsluze svoje jméno, příjmení, bydliště a telefonní číslo. Do 24 hodin bude Slevová karta vystavena a při příští návštěvě si jí můžete vyzvednout.

Výhody Slevové karty mohou využívat všichni motoristé, včetně autodopravců, zemědělců, úřadů státní správy i neziskových  organizací. Pro podnikatelské subjekty máme připraveny Slevové karty vybavené identifikačním zařízením s pinem. Pro získání této Slevové karty požadujeme výpis z obchodního rejstříku nebo jiný doklad opravňující k podnikání, osvědčení místně příslušného FÚ jako plátce daně, IČO, DIČ, SPZ vozidel, platební spojení, telefon, fax a e-mail. Smlouva je nedílnou součástí této internetové nabídky.

Platební styk je možný hotově, fakturačně za dohodnuté období, nebo standardními kartami CCS, MASTERCARD, VISA.


© 2007 - Českomoravská olejářská k.s.